Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Zde můžete psát své dotazy, odkazy, rady, připomínky,

chyby  nebo jen pozdravy. Budu ráda za jakýkoliv ohlas,

i záporný, pokud budete diskutovat slušně.  Děkuji.

   

p8110001-2.jpg 

Doufám, že se sem  budete rádi vracet

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dana a Abony s miminkama - Poděkování

Děkujeme za zprávičku na stránkách. Máme obrovskou radost, že vše dobře dopadlo. Budeme na Vás myslet - máte to "za pár" ať máte plný dům krásných štěňátek. Pozdravujte maminu držíme palce

CHS President z Merboltic - Re: Poděkování

Děkuji velmi za podporu, Adélka prý také děkuje. Zatím jsme obě v pohodě. Doufám, že to také holka moje zlatá zvládne, je šikovná, ale člověk nikdy neví. Posíláme pozdravy miminkách a Bonynce.

Marie Marková CHS od Bucharky - POZDRAV

Dobrý den,
máte pěkné a obsáhlé stránky.Blíží se Vám radostná událost ,tak budu držet palce.Srdečně zdraví Marie Marková

CHS President z Merboltic - Re: POZDRAV

Paní Marie,moc děkuji. Na štěňátka se už velmi těšíme. Také posíláme srdečné pozdravy, Simona.

Václav Purkard - Poděkování

Chtěl bych moc poděkovat za radu. Abych byl upřímný, tak odpověď od pani Simony mě dost vystrašila, že by mohl být vážně nemocný. Krmil jsem ho granulemi eminent jak mi doporučila chovatelka ale ty moc nejedl. Včera jsem koupil Royal po dohodě s prodavačkou a bylo zřejmé že tomu dost rozumí. Pejsek krásně jí a začal po 2 dnech přibývat, což jsem moc rád. Asi jste měli pravdu, že byl zřejmě špatně krmen od chovatelky. Děkuji moc Vašek.

CHS President z Merboltic - Re: Poděkování

Pane Vašku,nechtěla jsem Vás vystrašit, omlouvám se,ale ta váha je opravdu na 7. týdenní štěně nízká. Jak psala paní Marie, možná je štěňátko mladší a bylo špatně krmené u chovatelky. Rozhodně je velmi nezodpovědné takové štěně prodávat. Jsem ráda, že po nových granulích lépe prospívá, a i když je v nich všechno, přilepšete mu a dávejte i rohlík, zeleninu , ovoce, sýry, syrové harfy, jogurty. Hodně štěstí.

Václav Purkard - 1 otázka

Prosím vás, jak jsem psal, teť ho krmim Royalem v kterým je veškeré složení vitamínu a vše co má mít. Chci se jen zeptat jestli mu můžu sem tam dát ten rohlik. Znova moc děkuji Vašek.

Václav Purkard - prosím o radu

Dobrý den. Prosim Vás, máme 7 týdení štěně leonbergera a připadá mi že málo jí. Krmim ho granulemi a přidávám do nich irish cal, jak mi doporučila majitelka, od které pejska máme. Občas mu dám i bílí jogurt, který mu moc chutná. Problé je ten, že jak jsem se dočetl, měl by sníst 400g granulí a vážit 7kg. Ten náš sní asi 200g a váží 5kg. Prosím můžete mi napsat jestli je vše jak má být, nebo mi poradit co můžu udělat lépe.
Je to náš mazlik a nic by jsme nechtěli zanedbat. Děkuji Vašek.

CHS President Z Merboltic - Re: prosím o radu

Pokud štěně váží 5 kg v 7. týdnech, tak to v žádném případě není leonberger, ale kříženec nebo vážně nemocné štěně. Už podle toho, že sežere jen 200g granulí. Asi nemáte štěně s PP, protože s tak nízkou váhou by nebylo možné, aby prošlo kontrolou vrhu a dostalo PP. Minimální váha je 7. týdnech 7 kg, ale leonek z dobrého chovu mívá i 10kg. Je mi to líto, ale chovatelka Vám prodala velmi nekvalitní štěně.

Marie Marková CHS od Bucharky - Re: prosím o radu

pokud máte štěně leonbergera s váhou 5 kg nemůže mu být 7 týdnů nebo velmi špatně krmené už u chovatelky. Zřejmě se jedná o štěňátko bez PP,jinak by neprošlo kontrolou, jak píše paní Simona.V každém případě by mělo mít různorodou stravu.Některá štěňátka nejsou velcí jedlíci.Nechce granule ( myslím ,že 400 g pro 7 týdenní štěně je skoro moc)tak mu uvařte rýži s kuřecím masem,to určitě příjme velice rádo.Chce to ,ale dodávat vitamíny ,minerály a hlavně nezapomínat na kloubní výživu.Leoberger má rád ovoce ,zeleninu ,dá rohlík se sýrem.Pokud krmíte granulemi tak pro štěňata velkých a obřích plemen.V každém případě bych uhodila na chovatelku jak staré štěně vlastně je .Přeji Vám ,aby štěňátko prospívalo.

Jindra a smečka - Pozdrav

Děkujeme za návštěvu na našich stránkách. Koukám, že už máte nakryto, tak držím pěsti, aby všechno dopadlo OK. http://nefritt.webnode.cz

CHS President z Merboltic - Re: Pozdrav

Děkujeme za podporu. Snad k nám příroda bude nakloněna, uvidíme brzy na sonu.

www.podstepankou.cz - Adélka

Moc hezké stránky a Adélka nemá chybu. Je krásná :o)
Dana

Poděkování - Re: Adélka

Děkuji Dano za pochvalu. Snažím se stránky často aktualizovat a baví mne to.Že se vám líbí, z toho mám upřímnou radost. Adélka je naše první leonka . Musím říci, že se povedla a má i úžasnou leonbergří povahu, též štěňátka po ní, z Vrhu A ,jsou krásná. Letos plánujeme další, tak doufám, že se vše podaří. Dívala jsem se na vaše stránky, že jste nakryli. Máme v plánu stejného psa, tak přeji hodně štěstí a snad se obě dočkáme malých leoňátek.
Zdraví Simona

Jindra a smečka - Gratulace

Moc a moc gratuluji k vlčím štěňátkům a přeju jim ty nej nej páníčky

President z Merboltic - Re: Gratulace

Děkuji Jindřiško za blahopřání. Také doufám, že štěnda získají skvělé páníčky. Sisinka je starostlivá máma a štěňátka výborně prospívají. Máme z nich opravdu radost.

Ensson Bohemia - Holčičky

Prohlédla jsem si fotky a video, holčičky jsou nádherné, bezvadné, pěkní medvídci, moc Vám gratuluji, vybavuji si ty naše, také dvě a nerozlučné kamarádky. Přeji jim hodně štěstí a Vám aby rozlouční s nimi nebylo moc smutné. Novým majitelům tak nádherných štěńátek - jen to nejlepší !!!!

Na brzké shledání se těší všichni z Hořovic
www.enssonbohemia.cz

Miturovi - Gratulace

Gratulujeme ke krásným leonkům, ať holky rostou, jsou zdravé a mají fajn domovy. A také blahopřejeme vlčí špičce Issis - Sisince k jejím dalšímu nádhernému úspěchu na výstavě. Sisinka báječně dozrála, narostl jí krásný kožíšek, je ukázkově vybarvená a i ve stavbě těla je moc hezká. Mám z ní radost a jsem Vám velmi vděčná, že jste pro ni tak skvělí páníci. I Vašim odchovům přeji, aby se dostali také k tak milým lidem.

Jindra - http://nefritt.webnode.cz - Štěňátka

"Holky" jsou kouzelné!!! To budou pěkní válečci, když mají všechno mlíčko jen pro sebe.

CHS President z Merboltic - Poděkování

Děkujeme velmi všem spřízněným lidičkám za gratulace k narození štěňátek. Fenečky jsou opravdu úžasné a krásně prospívají a Adélka je vzorná maminka.